ERUSOFT sizler için yazılım çözümleri sunar. Yazılım isteklerinize göre; eğer eticaret isterseniz Magento (eklenti, tema veya özel geliştirme desteği ile birlikte), kurumsal veya içerik ile ilgili bir proje ihtiyacınız var ise WordPress (eklenti, tema veya özel geliştirme desteği ile birlikte), Startup iseniz ve özel bir çözüme ihtiyacınız var ise PHP dilinde (Laravel, Symfony veya Codeigniter frameworkleri isteğinize göre seçebilirsiniz.) ile tüm yazılım geliştirme süreçlerini yapmaktayız.

Trello, Asana veya dilediğiniz iş sürecini takip edebileceğiniz alt yapıları kullanarak isteklerinize hızlıca cevap üretebiliyoruz. Projeleriniz için server hizmetide sağlıyoruz. Size özel ayrılmış makinelerinizde projelerinizi güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Projelerinizde github’ı etkin kullanıyoruz. Size özel private repolarda kodlarınızı depoluyor, eğer bizden server hizmeti almış olursanız deployment scriptleri ile geliştirme ortamlarını sürekli etkin kılıyoruz.

Bizimle info@erusoft.com mailinden veya iletişim formundan hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı içtenlikle cevaplayacağız.